O mnie

Cześć! Cieszę się, że tutaj jesteś!
Mam na imię Kamila i pokażę Ci, że rodzicielstwo to fajna przygoda!

Prywatnie jestem mamą dwójki energicznych dzieciaków: 3-letniej Kingi i 6-letniego Miłosza oraz żoną Michała. Całą rodzinną mieszkamy w Koninie, to miasto w którym oboje z mężem się urodziliśmy i do którego wróciliśmy po studiach. To właśnie Konin stał się naszym rodzinnym miejscem na ziemi. 

Cała nasza czwórka uwielbia podróże. Pokazywanie dzieciom nowych miejsc daje nam z mężem dużo frajdy. Dlatego też na blogu w zakładce „podróże” znajdziesz recenzje ciekawych miejsc na rodzinne wycieczki i te mniejsze i te większe.
Od zawsze uwielbiałam czytać i jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się tą miłość do książek zaszczepić w moich dzieciach. Wyznaję zasadę, że książek nigdy dość… i dlatego brakuje nam na nie miejsca w mieszkaniu :) Recenzjami książek i gier dzielę się w zakładce „zabawa”, gdzie są też pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi, a na YouTube możesz znaleźć mój kanał z recenzjami zabawek.
Co jeszcze znajdziesz na moim blogu? Całe mnóstwo porad i trików, które ułatwią Ci bycie rodzicem. Pisząc swoje posty staram się w nich przekazać to co sama chciałabym wiedzieć na początku swojej rodzicielskiej drogi, by wielu błędów móc uniknąć lub łatwiej przez nie przejść. Dlatego w moich tekstach znajdziesz dużo emocji i kawał mojego życia, bo to co piszę, zawsze jest prosto z serca i naładowane chęcią ułatwienia innym życia. Dużą wagę przykładam do zdrowia, rozwoju i emocji dzieci, dlatego znajdziesz tutaj wiele merytorycznych postów w tych tematach.
Staram się przekazać na swoim blogu to co najcenniejsze dla mamy i taty!
Naszą codzienność możesz podglądać na moim Instagramie, gdzie możemy poznać się jeszcze bliżej ☺
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.