Lego Friends 41724 Dom Paisley

LEGO Friends 41724 Dom Paisley

Od niedawna moja 4-letnia Kinga zakochała się w Lego, podobnie jak jej starszy brat! Dlatego teraz możemy już układać je wszyscy razem, łączyć zabawy i mieć jeszcze więcej radochy. Ostatnio złożyliśmy wspólnie zestaw Lego Friends 41724 Dom Paisley, który okazał się strzałem w dziesiątkę zarówno do samodzielnej zabawy Kingi jak i do połączenia zabawy z innymi zestawami Miłosza!

Lego Friends 41724 Dom Paisley

Domek Paisley z Lego Friends przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku życia, dzięki czemu mogła go z nami bez problemu składać Kinga. Nie było żadnych naklejek do przyklejania, wszystkie były naklejone fabrycznie, co przy mniejszych dzieciach faktycznie ułatwia sprawę, a instrukcja dokładnie wyjaśniała jak krok po kroku składać elementy. W zestawie są 185 elementy, w pudełku znajdziemy trzy woreczki z klockami oraz kilka większych klocków należących do głównej konstrukcji domku. Dwa pierwsze woreczki to parter i pierwsze piętro domku, a ostatni woreczek to były elementy, które znajdują się wokół niego, a więc miejsce do wypoczynku oraz domek królika. W zestawie znajduje się kosz na śmieci z butelką w środku 🙂

LEGO Friends 41724 Dom Paisley

Bardzo fajne jest to, że dzieciaki mogły podzielić się woreczkami i każdy układał swoją część, a właściwie to swoje piętro domu, niezależnie od drugiej osoby 🙂 a później złączyliśmy je w całość i złożyliśmy wspólnie pozostałe elementy z otoczenia naszego domu, czyli domek dla króliczka i małą "altankę".

W zestawie oprócz wspomnianego już króliczka znajdziemy również figurkę dziecka - dziewczynki, mamy oraz taty, dzięki czemu można odgrywać sobie różne scenki w zabawie. Wśród akcesoriów jest też marchewka przy domu króliczka, wspomniany już wcześniej kosz na śmieci z butelką, szczotka do włosów, goferek w kuchni, miskę z przekąskami, kubek oraz gitarę i nuty.

Domek ma oddzielone od siebie pomieszczenia: na dole jest kuchnia, a na górze sypialnia z dwoma łóżkami oraz łazienka. Każde to pomieszczenie ma różne wyposażenie, ale jest bardzo przemyślane i zadbane są również szczegóły, np. w pokoju znajdziemy słuchawki oraz zdjęcie rodzinne na ścianie. Mi bardzo spodobała się wanna z prysznicem 😀 oraz lodówka.

LEGO Friends 41724
 Dom Paisley
LEGO Friends 41724 Dom Paisley

Piętra domu można sobie spokojnie oddzielać, to może młodszym dzieciom ułatwić zabawę! Cały domek jest naprawdę uroczy i ma wiele szczegółów 🙂 Zbudowany ma około 16 cm wysokości i 13 cm szerokości.

Zestaw znajdziesz w księgarni internetowej TANIA KSIĄŻKA, a TUTAJ znajdziesz również inne ciekawy zestawy Lego.

Kliknij TUTAJ by zobaczyć propozycje zabawek na podróż z dzieckiem. Recenzję tego domku możesz również zobaczyć na moim YouTube!

Jeśli spodobał Ci się ten post i uważasz, że może przydać się innym rodzicom to będzie mi bardzo miło jeśli: polubisz go lub udostępnisz na moim Facebooku, zostawisz komentarz, zaobserwujesz mój fanpage na Facebooku lub Instagramie, by być na bieżąco z najnowszym wpisami Zajrzyj też na mój YouTube, zostaw kciuk w górę i kliknij subskrypcję!⁠

Post powstał we współpracy barterowej z firmą Tania Książka.

Udostępnij ten wpis:

Możesz też poznać inne moje wpisy:

One comment on “Lego Friends 41724 Dom Paisley”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *