Jak domowy stetoskop ułatwia życie rodzicom? Poznaj StethoMe!

Domowy stetoskopt

Dziecko zaczyna kaszleć, wydaje mi się, że to nic groźnego, po prostu lekki kaszel, z pewnością od spływającego kataru.... ale coś jednak budzi moje wątpliwości, nie mam pewności, czy to na pewno zwykły kaszel...W nocy zamiast spać nasłuchuję i analizuję kaszel dziecka... Może czas iść do lekarza? A może jednak to nic takiego i panikuję?

Jeśli też jesteś mamą to z pewnością tak jak ja nieraz zastanawiałaś się, czy kaszel Twojego dziecka wymaga reakcji lekarza albo czy jego stan nie wymaga kolejnej kontroli, bo czasem po prostu potrzebujemy się upewnić, że nie dzieje się nic złego, a stan naszego dziecka się poprawia, a nie pogarsza, prawda?

A co jeśli powiedziałabym Ci, że mam dla Ciebie rozwiązanie, które pozwoli Ci w domu ocenić stan zdrowia dziecka i kontrolować je w trakcie choroby?

[Reklama StethoMe]

Poznaj:

Inteligentny stetoskop StethoMe

To małe urządzenie to domowy stetoskop, który pozwala nam rodzicom oceniać stan zdrowia dziecka i wyłapywać niepokojące szmery oddechowe! Bo nie zawsze mamy możliwość od razu pójść do lekarza, a czasem objawy wydają nam się delikatne i leczymy się domowymi sposobami. Warto się zawsze upewnić, że nie dzieje się nic groźnego, bo niestety czasem te z pozoru łagodne objawy potrafią być przyczyną czegoś poważnego!

Pamiętam gdy mój Miłosz miał delikatny kaszel w wieku 2 lat, zero innych objawów, zero gorączki... Wydawało się nic wielkiego, ale kiedy coś mnie tknęło i poszłam do lekarza, to usłyszałam, że dobrze, że przyszłam, bo lekarz zaczął już słyszeć szmery na płucach... Nawet nie chcę myśleć co byłoby gdybym wtedy nie poszła do pediatry! 🙁

I czy wyrzucałam sobie to, że zbagatelizowałam objawy? Oczywiście! Mimo, że nikt dookoła również nie widział nic niepokojącego. Niestety, ale zwłaszcza małym dzieciom zwykły kaszel szybko może przerodzić się w zapalenie oskrzeli, czy płuc. To między innymi dlatego, że nie potrafią jeszcze dobrze sobie z nim radzić...

Bardzo pomocny w takiej sytuacji jest domowy stetoskop, który w inteligentny sposób pomoże nam ocenić stan zdrowia. Ale nie tylko, bo uwaga:

Zapisy tych domowych badań możesz wysłać bezpośrednio do lekarza!

To znacznie ułatwia życie z chorym dzieckiem, bo nie musisz ciągle biegać na wizytę, by upewnić się, że inhalacje na pewno pomagają, a czy czasem nie jest gorzej, a czy czasem nie poszło na oskrzela.... Każda mama zna te dylematy i ten ogromny niepokój o zdrowie swojego dziecka! Albo gdy jesteś na wakacjach, wyjeździe, czy gdziekolwiek z dala od lekarza to możesz skonsultować się ze swoim pediatrom i przesłać mu zapisy badania! Prawda, że to wielkie ułatwienie dla rodziców?

Stethome opinie

Jak działa StethoMe?

StethoMe to małe, ale bardzo mądre urządzenie, które łączy się z aplikacją na naszym telefonie. Nie musisz się martwić o to, że nie będziesz wiedziała jak go używać, bo aplikacja podpowie Ci w które miejsca na klatce przyłożyć StethoMe do wykonania prawidłowego badania. Algorytmy StethoMe AI natychmiast przeprowadzają analizę nagrań i dadzą znać jeśli cokolwiek jest nieprawidłowe, abyś jak najszybciej mogła zacząć działać.

W aplikacji możesz wybrać 2 rodzaje badania:

  • kontrola astmy: to 30 sekundowe badanie wykonywane w jednym punkcie. Za jego pomocą wykryjesz i zmierzysz intensywność świstów i furczeń. Wykonasz pomiary: częstości oddechu (liczba oddechów na minutę), stosunku czasu trwania wdechu do wydechu i tętna (liczba uderzeń serca na minutę).
  • pełne badanie płuc: to badanie wykonywane w 6-8 punktach na klatce piersiowej (w zależności od wieku pacjenta). Wykrywa nieprawidłowe dźwięki osłuchowe: świsty, furczenia, rzężenia drobno- i grubobańkowe. Dokonywany jest również pomiar: częstości oddechu (liczba oddechów na minutę), stosunku czasu trwania wdechu do wydechu i tętna (liczba uderzeń serca na minutę). [Źródło: https://www.stethome.com/pl/]

W aplikacji zapisuje się nam również cała historia choroby dziecka. Możesz utworzyć konta dla każdego członka rodziny i zapisywać wyniki oraz udostępniać je lekarzowi. W każdej chwili będziesz miała pod ręką całą historię chorób całej rodziny.

Czy taki domowy stetoskop jest skuteczny?

StethoMe to efekt 5-letniej pracy ogromnego zespołu naukowców. Zdobył rekomendację Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Polskiego Towarzystwa Pneumonologii Dziecięcej w zakresie stosowania w astmie u dzieci i jako rozszerzenie porady telemedycznej.

To trochę tak jakbyśmy mieli możliwość konsultacji z całym zespołem lekarzy, bo przy tworzeniu tego produktu analizowane były setki tysięcy dźwięków nagranych w szpitalach, przychodniach i przedszkolach. Każdy z dźwięków był opisywany sekunda po sekundzie przez minimum 3 doświadczonych lekarzy i specjalistę akustyka i takim zestawem tysięcy opisanych nagrań były uczone algorytmy sztucznej inteligencji, które teraz rozpoznają nieprawidłowe dźwięki.. To naprawdę niesamowite!

StethoMe to urządzenie, które było już wielokrotnie nagradzane i doceniane na całym świecie, ale co ważne wyprodukowane zostało w Polsce 🙂

To takie małe urządzenie, które nam rodzicom dodaje SUPERMOCY 😉 i pozwala czuwać nad zdrowiem naszej rodziny! A dzięki temu, że jest tak małe to możesz je zabrać ze sobą wszędzie, jak choćby na wakacje i nie musisz się martwić o to, że nie będziesz wiedziała co robić gdy dziecko zachoruje. Myślę, że jest to urządzenie bardzo pomocne przy dzieciach, zwłaszcza przy Maluchach, ale i przy astmatykach i z pewnością pomoże ZAOSZCZĘDZIĆ wiele nerwów 🙂

Gdzie zamówić takie urządzenie? Możesz je kupić wchodzą na stronę: https://shop.stethome.com/pl/wybierz-pakiet Istnieje również możliwość wypożyczenia urządzenia, by je przetestować i wypróbować! To mega fajna opcja dla niezdecydowanych osób 🙂

Stethome

Kliknij TUTAJ by przeczytać post o zdrowych dżemach

Udostępnij ten wpis:

Możesz też poznać inne moje wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *